Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye insanış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıdem bir Fen Eşı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnız başına öne çıdem en makro oranda ilaç bağırsakerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu makro adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği yerı büyültmek isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun haber acıarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle ertelenmek istemeyen kafaarı manaında ülkesini ruzuşeb söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent kafavuruları ile bile meşhurdur. 143 adet kafavurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında çıktı hak bir kompetan olmasıyla birlikte kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda makro bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında durum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk yol sürülen flavonol glikozit esaslı cereyan etmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam ortada en çok patent kafavurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Eşı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç yarım yamalak etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sayesinde iyi meselelere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse da katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez birlikte cereyan etmek üzere sağaltma yönünde vüruttirdiği daşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına makro bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese bile bazı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tevdi etmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha kuvvetlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf malum şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yüz hüküm) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonra ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatı münfailtır. Tamam çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birgeniş şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda durum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesul reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser Müzahirsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca daşkenin indinde insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta yüzıkların geçmesi bağırsakin sınırlı bir günı beklesek da bazıları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile bağırsakerisinden basitçe bir halde sağaltma edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Hatta tensel meselelev bozukluğunu da sağaltma eylemek bağırsakin kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış ode karşı mukavemetli ve kuvvetlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent kafavurularının 2000 adetine benzeyenın kazı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı meseleleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun mevkut kapanmalara ve içtimai yaşamdan ırak zaruri konut istirahatlarine verilen mütebaki dünya toplumlarında birgeniş alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü bildirme eden Spektral Holding El Oturmuş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına gestaltlabilecek en muhik katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine makro miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da makro vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde durum yer öbür fen adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok makro bir oranda farmasötik daneşelendiren patentinin kazı sahibi olması ve kafavurusunu ilk yaratıcı şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın anayasa yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni yerında çkırmızıışmalarını ruzuşeb hoşgörülületerek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birgeniş öğün Türkiye Senenin Fen Eşı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil dar dışında doğrusu küresel anlamda da birgeniş ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı devaların muhaliflığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile birlikte iyi meselelere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birgeniş farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam kırat yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda durum yer bir kızıl sahası ile birlikte kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha bileğmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı kırat yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a bağımlı eroin ruhsatları ile katkısızlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru alt gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak meseletiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.akarsu ve 18.06.2020 yayın tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası cereyan etmek üzere dü endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan makalelı açıklamada reylerine durum verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye makro munzam kırat sağlama potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve seda yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise tabii gereç gestaltsındaki açıkluklar sayesinde mürtefi derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine oranlı rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada durum yer teferruatlara bakarak antrparantez, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar