Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, hileüminyum kadar metallerden imal edilen profillerdir. Kullanım açısından berenarı ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C çıkmak üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın maslahatlevsellik bakımından önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete sönmek berenarı önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en uz şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Allıküminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri gerçek anlamda tatmin edici olsa da temelı fen detayları isteyerek devinme buyurmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim kalınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde bileğmaslahatkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi kalınlık tercih ediliyorsa ona elverişli bir intihap sahip olmak hakikat olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda standart boy 3000 mm’dir. Ancak projeye bentlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kadar seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza göre bir intihap yaparak kaliteye idrak etmek ister misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden kâr hazırlamak yerine tercihinizi yapmalısınız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlamlayacak olan tavan profili alternatifleri ciğerin hemen harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c