hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yegâne bir takdimci üzerinde, sunucunun bant rahatliği ve fiziki gücüne gereğince aşkın skorda hosting barındırılabilir, laf gelimi ortalama bir aile elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve yüce yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den aşkın hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci bant rahatliği evet da seyrüsefer, eğer varsa cazibe ücreti eğer talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşhamur bandajlı olarak sizin muhaliflamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çkızılışır durumda veri centera teslim buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu görev sunulabilir, esasen almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yegâne ayırt size ilişik bir limit dahilinde bir den aşkın hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bandajlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını anlaşma bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziki makinanın ortalama maliyetini ve buna bandajlı olarak bant rahatliği ve cazibe ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Farazi Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bandajlı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden memba paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız memba CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema