ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçtemelak Ziraat, ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri midein ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yarar olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Onat aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel ekincilik hayata geçirmeye temelladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını zıtlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve ekincilik sektörünün anbean çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Teknoloji ile baş başa gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri gibi ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta yalnızca ekincilik sektörü değil, ülkenin dış satım hacmi de anbean artmaktadır.

Üçtemelak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile hareketli ve hızlü adam deposuna mevla olan Üçtemelak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma kıymetiharbiye sağlayan Üçtemelak Ziraat; kaba Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını daimî yükseltmektedir. Temelli ilerleme ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçtemelak Ziraat ürünlerinin hem diyar içre hem de diyar dışında güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçtemelak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin yarar ve istikrarlı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yeterli ve hakikat bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile yararsız basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan sağlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok elan sağlıklı sözır ve toprağınızdan elan okkalı ürün ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan verimli bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en mefret ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan verimli gerilar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Ziraat olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden çekmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da engelsiz bir trap kazısına koymak midein yaygın olarak kullanılır. Peş yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Peş yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden çekmek midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı gibi alanlara koymak midein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir demetlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değişçiliktirilebilir ve birbir hayli cetşmanla da ferahletilebilir. Ana bileşenler genellikle hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik hamallara gereğince nispeten sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler midein yeğleme edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem de kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçtemelak Ziraat’ın art yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin icma ve balyalama işçiliklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması işçiliklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçtemelak Ziraat olarak Ot Cem Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği gün hayvanın benzinü ve etinden mahsul allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri biricik seferde alabilir ve elan uygun beslenebilir. Yeygi karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek elan uygun beslenmesine böylelikle elan okkalı mahsul almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yeygi Karma Makinaları da Üçtemelak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Ziraat olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu gibi en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı servet sahibi ve verimli bir zirai üretim midein mefret avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı midein önemli bir köprü işçiliklevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan uygun durumlara gelmesi midein zirai dış satım noktasında Üçtemelak Ziraat olarak tüm çallıkışanlarımızın katkısıyla baş başa
Üçtemelak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/